Telefon
WhatsApp
İnstagram
Kokteyl Masası Kiralama
Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Masası Kiralama

  • Tarih:  2023 Şubat 28, 04:19

Açılışlar ve düğünler, davetler, gala yemekleri ve lansmanlar için kokteyl ve bar masaları vazgeçilmezdir ve her şeyden önce gelen ekipmandır. Kokteyl masası kiralama ile konuklarınız lezzetli yemekler ve sıra dışı sunumlarla karşılanır ve bu sayede mağazanıza müşteri çekmede çok yol kat etmiş olursunuz ve misafirlerinizi en iyi şekilde karşılarsınız. Takım olarak kokteyl masaları  kiralama organizasyonların temel taşıdır.

Davetkâr bir organizasyonun en unutulmaz deneyimi yaşaması için kokteyl masası hazırlama kriterleri çok önemlidir. Masalar, davetin doğasına ve mekânın mimarisine göre seçilmeli, düzenlenmeli ve dekore edilmelidir.

Neden Kokteyl Masa Tercih Edilmektedir

Birçok kuruluşta, kuruluştaki her şirketin bu kadar geniş bir kriter yelpazesini karşılayan ekipman için uygun bir bütçe de organize araştırması gereklidir. Organizasyon sahipleri, misafirlerini olağanüstü sunumlarla karşılamak için kokteyl masası kiralama hizmetinden yararlanır. Mekânın mimarisine ve davetin doğasına uygun olarak tasarlanan kokteyl masası birbirinden güzel detaylarla dekore edilir.

İyi bir organizasyonun olmazsa olmazı bir kokteyl masasıdır. Kişiler davetlilerin dikkatini çekmek için kokteyl masası kiralamayı cazip bulmaktadır. Tül ve çiçek süslemelerle süslenmiş kokteyl masaları özel günlerde trend oluyor. Gala yemeklerinde ve sergilerin yanı sıra nişan ve düğünlerde de tercih edilen kokteyl masası ihtişamı artırıyor. Organizasyonun farklı ve keyifli geçmesi için mutlaka kokteyl masası kiralanmalıdır.

İstanbul Kiralık Kokteyl Masası 

İstanbul da  kokteyl masası kiralama bir açılış veya nişan, düğün gibi törenler için bir kokteyl partisine ev sahipliği yapmayı düşünebilirsiniz. Kokteyller genellikle ana öğünler yerine atıştırmalıkları içerir. Bu lezzetleri soft müzik eşliğinde yiyen misafirler, birbirleriyle sohbet etme imkânı da buluyor. Kokteyl organizasyonu için profesyonel yardım almak, hazırlığı daha hızlı ve eksiksiz hale getirecektir.

Bir kokteyl partisine ev sahipliği yapmak denilince aklımıza genellikle ayakta gelen misafirler gelir. Ancak bar taburelerine oturarak veya farklı sandalyelere oturarak da düzenlenebilir. Kokteyl partileriniz için masa ve sandalye kiralama imkânından faydalanabilir, misafirlerinizi bu şekilde ağırlamayı tercih edebilirsiniz.

Kokteyl Masası Çeşitleri

Özel davetlerinizde ve günleriniz de iş yükünüzü hafifleten profesyonel kokteyl partisi planlama hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Pek çok farklı ayrıntıyı düşünmek ve planlamak zorunda değilsiniz. Ayrıca kokteyl davetiniz için özel istekleriniz veya beklentileriniz varsa bunu organizasyon firması ile görüşebilirsiniz.

Kokteyl organizasyonunda kullanılan kokteyl masası kiralama organizasyonun içeriğine göre dekore edilebilir veya birleştirilebilir. Kapalı kokteyl masaları genellikle düğünlerde, davetlerde ve açılışlarda kullanılır. Çatısız masa gece eğlencelerinde, after partilerde ve kurumsal organizasyonlarda kullanılmaktadır. Renkli ışıklı bar ortamını tercih edenler veya ortama renkli bir bar görünümü kazandırmak isteyenler için ışıklı bar masaları mevcuttur. Aydınlatmalı kokteyl masası kiralama ile ortam istenilen renge dönüştürülebilir. Beyaz bar masası daha fazla alan açar ve zarif bir görünüm verir. Dragon meyve rafı, organizasyonların vazgeçilmez bir ürünüdür. Uzun bar masası bistro sandalyeleri ile birlikte kullanılmakta olup ortalama 6-8 kişi bir masaya oturabilir, sohbet ederken bar ortamını yaşamak istemeyenler için oldukça uygundur.

 

Kokteyl Masası Neye Göre Seçilir?

Öncelikle kokteylin nerede yapılacağına karar vermek gerekir. Mekân belirlenerek ve davetiye hazırlığından önce bu işlemlerin kesinleştirilmelidir. Kokteyl organizasyonunda mekân olarak açık veya kapalı mekânlar tercih edilebilir. Her iki seçenek de kokteyl davetleri için uygun olacaktır.

Kokteyl masası kiralama sonrası hazırlıklarından bir diğeri de mekândaki masa ve sandalyelerin hazırlanmasıdır. İnsan gücüne göre düzenlenmiş masa ve sandalyeler. Kokteyl konseptinden dolayı sandalye kullanılmıyorsa masa boyu daha uzun olmalıdır. Böylece ayakta kalan misafirler daha uzun masayı rahatlıkla kullanabilirler.

Kokteyl Masası Süsleme

Kokteyl daveti yaparken öncelikle mekân konusunda anlaşmanız gerekir. O zaman mekânı dekore etmeyi düşünebilirsiniz. Bazı kokteyller daha ciddi ve resmi olmaktadır. O zaman dekorasyonda sadeliğe yönelerek fayda sağlamış olunur. Ancak sünnet ya da nişan organizasyonu düzenliyorsanız, ortamlara uygun gördüğünüz aydınlatma, göz alıcı süslemeler yapma esnekliğine sahipsiniz.

Kokteylinizi yapacağınız yeri balon veya çiçeklerle dekore etmeyi düşünebilirsiniz. Özellikle girişteki süslemeler misafirler üzerinde daha fazla etki bırakacaktır. Dekorasyon için büyük mumlar gibi farklı fikirleri uygulayabilirsiniz. Bu konuda organizasyon firmasından fikir desteği alabilirsiniz.

2022 Kokteyl Masası Fiyatları

Kokteyl partileriniz için kokteyl masası kiralama hizmetinden yardım alabilirsiniz. Düğünler, davetler, kokteyl partileri vb. Kokteyl masaları birçok kurumda popülerdir. Organizasyonunuza çok sayıda misafir geliyorsa ve mekân alanınız darsa kokteyl masa kiralamamız tam size göre. Çünkü sehpa, yerden tasarruf etmek için çok iyi bir seçimdir. Kolay taşınabilirlikleri sayesinde konumlarını kolayca değiştirebilirsiniz. Kokteyl masası kiralamalarımız ile davetleriniz göz alıcı ve sunum ihtiyacını karşılıyor, size düşen görevi azaltıyor. Kokteyl masası modern bir görünüme sahip olduğu için piyasa fiyatı şekillerine göre ve sayıya göre değişim göstermektedir. Yani organizasyonlarınız için kokteyl masaları kullanmak istiyorsanız araştırıp size uygun kokteyl masası kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kokteyl Masası Kiralama Hizmeti Nasıl Alınır?

Kokteyl masası siparişiniz istediğiniz zaman tercih ettiğiniz firmalardan teslimat aracıyla istediğiniz yere getirilir, ardından şirket araçları tarafından teslim alınır. Firmalar kokteyl masası kiralama hizmeti sağlarken müşteri memnuniyeti ve işe saygı kuralını esas alarak çalışmaktadır. Kokteyl masası kiralama hizmeti almak sizin için en rahat seçenektir. Kokteyl masası kiralama fiyatları uygun seçenekler de bulunmaktadır. Yılın her günü modern kokteyl masalarından kiralayarak rahat bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Kokteyl Masası Kiralama Resimleri